DĄB KĘBŁOWO POZA PUCHAREM..

W środę 13 września na stadionie w Kębłowie rozegrana została II Runda Okręgowego Pucharu Polski – ZPN Leszno. Miejscowy Dąb przed niezbyt licznie zgromadzoną publicznością podejmował czwartoligową drużynę PKSu Racot.

W pierwszej odsłonie tego spotkania goście bardzo szybko zdobyli pierwszą bramkę. Mogłoby się wydawać, że wynik tego meczu został już przesądzony na samym początku. Jednak pięknym strzałem w dalszej części pierwszej odsłony spotkania popisał się Łukasz Pukacki, zdobywając bramkę wyrównującą.

Wraz z początkiem drugiej połowy meczu trener Dębu postanowił zmienić dobrze spisującego się na bramce Kacpra Wieczorka a w jego miejsce wpuścić Wadima Krawczenko. Na boisku podczas 2 połowy pojawili się, także Krzysztof Laufer oraz Rafał Wojtkowiak. Piłkarze z Racotu wykorzystali zmianę bramkarza w drużynie Dębu zdobywając aż 4 bramki ! Niestety sportowcy z Kębłowa nie byli w stanie odrobić straty i tym samym pożegnali się z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski – ZPN Leszno po II rundzie.

Miejmy nadzieję, że piłkarze Dębu zaczną zdobywać punkty w rozgrywkach ligi okręgowej i odbiją się od dołu tabeli i zapewnią sobie utrzymanie w klasie okręgowej na kolejny sezon.

Poniżej przedstawiamy skrót meczu oraz krótką galerie zdjęć.

Komentarze z facebooka