KOLEJNA PORAŻKA PIŁKARZY Z KĘBŁOWA

W ostatnią wakacyjną niedzielę tj. 27 sierpnia na stadionie w Kębłowie odbył się mecz 3 kolejki Leszczyńskiej Klasy Okręgowej. Miejscowy Dąb Kębłowo podejmował na własnym terenie GKS Włoszakowice. Nie obyło się bez rozczarowania. Piłkarze z Kębłowa przegrali 0:1.

Mecz 3 kolejki dawał nadzieje na zdobycie pierwszych 3 punktów w tym sezonie. Mimo sporych emocji jakie dostarczały akcje obu drużyn w pierwszej połowie spotkania, kibicom nie dane było obejrzeć piłki w siatce. Piękne strzały w wykonaniu Witolda Zboralskiego, Adama Ziomka oraz Dawida Piosika zmusiły bramkarza drużyny z Włoszakowic do interwencji. Około 30 minuty trener Kubala zmuszony był do pierwszej zmiany. Murawę opuścił kontuzjowany Wiktor Dudziak w jego miejsce pojawił się. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się 0:0.

„Po przerwie wprowadziliśmy jedną zmianę taktyczną, mianowicie wyszliśmy trójką środkowych obrońców, z czego dwójka miała pilnować swoich zawodników indywidualnie, a trzeci trzymać głębię i nie dopuszczać do prostopadłych podań, które sprawiały nam wiele problemów w pierwszej odsłonie meczu”  – czytamy na facebooku Dębu Kębłowo.

Niestety zmiana taktyczna nie podziałała w 100%. Z siatki piłkę wyciągać musiał bramkarz Dębu Kacper Wieczorek. Pokonał go kapitan drużyny GKS Włoszakowice. Niestety w wyniku dwóch zółtych kartek a ostatecznie czerwonego kartonika boisko opuścić musiał Sebastian Szała. Dąb mecz, więc kończył w 10. Niestety GKS Włoszakowice wywiózł z Kębłowo komplet 3 punktów.

Następny mecz piłkarze z Kębłowa rozegrają 3 września w Kurzej Górze, gdzie podejmować będą miejscowy RYWAL. Mecz odbędzie się o godz 16:00. Miejmy nadzieje, że w końcu podopiecznym Kubali uda się zdobyć pierwsze 3 punkty !