STREET FLOORBALL CUP JUŻ ZA NAMI

W niedziele 20 sierpnia na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum w Kębłowie odbył się turniej  pod nazwą”STREET FLOORBALL CUP”, czyli pierwsze letnie granie w unihokeja na świeżym powietrzu. Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn z takich miejscowości jak Babimostu, Opalenicy, Siedlca no i oczywiście Kębłowa.

Ekipy w wyniku losowania podzielono na 2 grupy. Grupa A – Spartanie Opalenica, Atomówki Kębłowo, GramyForFun Siedlec oraz Niewypał Kębłowo, natomiast w grupie B znalazły się drużyny – Fenomen Babimost, Herkules Siedlec, Beton Crew Kębłowo oraz OSP Kębłowo. Rozegrano 12 meczy w grupach po których wyłoniono poszczególne miejsca, które decydowały o tym czy drużyna awansuje do półfinałów czy zagra już o miejsce 7 bądź 5. Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny Spartanie Opalenica oraz Niewypał Kębłowo, natomiast z grupy B Fenomen Babimost oraz Beton Crew Kębłowo. Tym samym poznaliśmy zespoły, które rozegrają mecze o miejsca.

Mecz o 7 miejsce
GramyForFun Siedlec 4:2 Herkules Siedlec

Mecz o 5 miejsce
Atomówki Kębłowo 3:5 OSP Kębłowo

Półfinały
Spartanie Opalenica 6:2 Beton Crew Kębłowo
Fenomen Babimost 8:2 Niewypał Kębłowo

Mecz o 3 miejsce
Beton Crew Kębłowo 3:1 Niewypał Kębłowo

Mecz o 1 miejsce
Spartanie Opalenica 2:5 Fenomen Babimost

 

Podczas trwania całego turnieju prowadzono także statystyki najlepszych strzelców. Przedstawiamy pierwszą 6:

  1. Jarysz Bartosz – Fenomen Babimost – 17 bramek
  2. Wawrzyniak Adrian – Spartanie Opalenica – 16 bramek
  3. Bakiera Kacper – Spartanie Opalenica – 11 bramek
  4. Gawroński Nikodem – Fenomen Babimost – 9 bramek
  5. Kaczmarek Marcin – OSP Kębłowo – 9 bramek
  6. Malajka Wojciech – Fenomen Babimost – 9 bramek

Najlepszy strzelec, czyli Bartosz Jarysz oraz Najlepszy zawodnik z Kębłowa Patryk Zboralski (Niewypał Kębłowo) otrzymali pamiątkowe statuetki. Pierwsze 3 drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale za zajęte miejsca oraz dyplomy. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Każdy z zawodników otrzymał także pamiątkowy medal. Dodatkowo drużyna, która zajęła pierwsze miejsce otrzymała koszulki sportowe.

Organizatorem turnieju był UKS Junior Kębłowo. Turniej sędziowali Tomasz oraz Marcin Kaczmarek.

W imieniu organizatorów chcieliśmy podziękować wszystkich uczestnikom turnieju za bardzo fajną atmosferę podczas zabawy. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda zorganizować się kolejną edycję takiego turnieju.

 

Komentarze z facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *