WARSZTATY Z POŻARÓW WEWNĘTRZNYCH DLA MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ

W czwartek 8 lutego o 16:30 odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Kębłowie na którym gościliśmy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rostarzewie. Druh Mateusz Wieczorek oraz druh Piotr Stanek, który jest także pracownikiem Wojskowej Staży Pożarnej działającej przy 4 Regionalnej Bazie Logistycznej przedstawili młodym adeptom pożarnictwa z Kębłowa pokaz a zarazem szkolenie z pożarów wewnętrznych na makiecie domku ogniowego.

Dzięki opiekunom młodzi strażacy byli przygotowani do pokazu i bardzo sprawnie omawiali zjawiska występujące przy pożarze.Omówiliśmy zasady BHP przy gaszeniu pożaru wewnętrznego oraz samo postępowanie z zagrożeniami występującymi na miejscu. Po zakończeniu pokazu otrzymaliśmy podziękowania i zwiedziliśmy remizę kolegów z Kębłowa – czytamy na facebooku ochotników z Rostarzewa

W imieniu całej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Kębłowie pragniemy podziękować druhowi Mateuszowi i Piotrowi z Rostarzewa za ciekawą lekcje, która z pewnością na długo zapadnie w naszej pamięci !

« 1 z 2 »

Zdjęcia i film – Marcin Kaczmarek – Fotografia ratownicza

Komentarze z facebooka