ZESKROBANI – DĄB KĘBŁOWO

Mimo, że to tylko sport, hobby i pasja, to naprawdę ciężko pisze się takie relacje. Kolejne spotkanie przegrane, kolejne przegrane u siebie, co boli podwójnie. Zawitał do nas dzisiaj zespół Krobianki, który do tej pory plasował się na 3 miejscu w tabeli ligowej. Wyszliśmy na to spotkanie z zamiarem ustawienia się z tyłu i czekania na swoje okazji w postaci kontr. Pomysł udał się połowicznie, broniliśmy się w miarę zorganizowanie, z sercem i zaangażowaniem, ale tylko do 35 minuty, kiedy to po niepotrzebnej stracie w środku pola piłka trafiła do lewoskrzydłowego na skraju pola karnego, który ściął do linii i wyłożył futbolówkę na pustą bramkę napastnikowi gości. 1:0 i trochę zeszło z nas powietrze. Mieliśmy co prawda doskonałą okazję do wyrównania, ale Daniel Stanek po zamieszaniu przy rzucie rożnym z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zdaje się, że trudniej było nie trafić niż trafić w tej sytuacji, dlatego warto docenić to uderzenie .
Po przerwie postanowiliśmy zagrać w otwarte karty z Krobią, przez co zostaliśmy brutalnie skarceni. Jeszcze przy stanie 0:1 Łukasz Pukacki mógł wyrównać, ale z bliska nie trafił do bramki po kombinacji Misza – Laufer – Pukacki. Nie wpadło i chwilę później Adam Ziomek stracił piłkę w środku pola, poszło błyskawiczne podanie między obrońców i 0:2. Nie minęło 10 minut a w równie lekkomyślny sposób piłkę w środku stracił Szała i bliźniacza sytuacja, kontra, 0:3. Czyli ni mniej ni więcej pierwsze trzy bramki padły po stratach w środku pola. Na 0:4 goście tradycyjnie trafili po rzucie rożnym i prawdę mówiąc na 0:5 to już nie pamiętam tej akcji, i nie chcę jej pamiętać i wam też jej oszczędzę.
Za tydzień 8 października w niedzielę o 14:00 mierzymy się w Krzywiniu z miejscowym Promieniem. Oczywiście serdecznie zapraszamy.

*************************************************************************

Dąb Kebłowo – Sparta Miejska Górka 0:3 (0:1) + obroniony karny przez Kacpra Wieczorka.

Sa(i)d enough.

Źródło facebook Dąb Kębłowo
Foto archiwum

Komentarze z facebooka